Zakończenie roku szkolnego klasy III LO SMS.To już drugie rozdanie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Po krótkich przemówieniach i gratulacjach wszystkim uczniom, którzy pokonali trudy trzech lat nauki, nadszedł czas na gratulacje dla najlepszych – swoje świadectwa oraz pamiątkowe nagrody odbierali prymusi: Konrad Bełza i Tadeusz Glinecki. Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe otrzymali również: Konrad Flis, Damian Kusy, Bartosz Orszulak, Daniel Paszek, Kacper Pietrzczyk, Konrad Skóra, Jakub Turowski, Alan Wojtaszek i Filip Bielecki. Pan Ryszard Matysiak, wychowawca klasy, żegnając się z uczniami szczególnie podkreślał zaangażowanie i wytrwałość swoich podopiecznych, którzy w niełatwych warunkach, łącząc naukę z treningami zdali swój edukacyjny egzamin na 6.

Podczas uroczystości rozdano również nagrody specjalne, tzw. „Złote Piłki„. Już po raz drugi nauczyciele i trenerzy wytypowali spośród uczniów swoich faworytów w pięciu kategoriach: 1) Pasjonat sportu, 2) Optymista, 3) Aktywista, 4) Erudyta, 5) Walczak. Następnie spośród nominowanych wybrano zwycięzców, którzy zdobyli najwięcej głosów. Rywalizację w poszczególnych kategoriach wygrali odpowiednio:

  • Pasjonat Sportu – Alan Wojtaszak
  • Optymista – Kacper Podgórski
  • Aktywista – Filip Bielecki
  • Erudyta – Jakub Pankowski
  • Walczak – Konrad Bełza

Niejednemu z obecnych na tej uroczystości zakręciła się łezka w oku. Pozostało tylko trzymać kciuki za powodzenie na egzaminie maturalnym i czekać na sygnały o sukcesach Naszych wychowanków w przyszłości.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.