WKS Śląsk Wrocław U13 – Chrobry Głogów U-13 0-3 (0-1)

Chrobry skład: Karbownik, Kopeć, Sternik, Seweryn, Szeibe, Wysoczański, Tarkowski, Samorek, Grudzień
rezerwowi: Ball, Dajnowski, Reszuta, Guran, Forystek, Bielecki, Dynarowski, Archuticz

bramki: Tarkowski, Reszuta, Dajnowski

Mecz we Wrocławiu był ostatnim spotkaniem w tym sezonie, bardzo ważnym ze względu na ligową tabele.
Nasza drużyna była bardzo zmotywowana i od początku spotkania mieliśmy inicjatywę. Pomimo dużej
przewagi długo nie udawało się nam strzelić bramki. Gospodarze szczęśliwie się bronili i tylko czasami
próbowali wyprowadzać kontry. Staraliśmy się grać bardzo agresywnie i na połowie rywali i przez większą
część meczu to się udawało, WKS tylko na początku drugiej połowy nawiązał walkę ale po wejściu naszych
zawodników rezerwowych odzyskaliśmy przewagę na boisku i tak już zostało do końca spotkania.
Pomimo wygranej 3-0 musimy poprawić skuteczność ponieważ mieliśmy mnóstwo sytuacji, których
nie udało się nam wykorzystać. Miłym akcentem zakończyliśmy sezon.