Uczniowie SMS-i zakończyli letnie obozy sportoweUczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów, zawodnicy klubu Chrobry Głogów S,A zakończyli letnie obozy sportowe i są przygotowani do rozgrywek mistrzowskich.

Zawodnicy grup od U-17 do U-21 przygotowywali się do rozgrywek w miejscowości Bucz. Gdzie jak co roku zastali bardzo dobre warunki do treningu i wypoczynku a także rozegrali mecze sparingowe.  Poza tym najstarsi zawodnicy uczestniczyli w wycieczce kajakowej Szlakiem Konwaliowym po okolicznych jeziorach a młodsi relaksowali się na plażach pobliskich jezior.  Wszystkie grupy uczestniczyły także w zabawach integracyjnych organizowanych przez firmę zewnętrzną

Chrobry Głogów U-17  ( trenerzy Stepokura/ Rząsa): zremisował 2:2 z Wartą Poznań (w Grodzisku), pokonał Polonię Leszno ( w Lesznie)

Chrobry Głogów U-19 (trenerzy Nowak/Wolny) : pokonali 5:1 Wartę Poznań (w Grodzisku), a także miejscowego Heliosa Bucz

Chrobry Głogów U-21 (trenerzy Górski/ Trznadel) : przegrał 1:5 z Cariną Gubin (w Głogowie), a także pokonał Odrę  Nietków 4:2 (w Głogowie)

Zawodnicy grup U-12 do U-16 udali się w Kotlinę Kłodzką do miejscowości Stronie Śląskie i Stara Morawa gdzie oprócz treningów i sparingów odwiedzili także przepiękną Jaskinię Niedźwiedzia w Kletnie. Korzystali z uroków i możliwości pięknego zalewu w Stroniu Śląskim. A także uczestniczyli w pokazie FREESTYLE Pawła Skóry i ogniskach kończących obozy.

Chrobry Głogów U-16 (trener Skarpiński): zremisowali z Olimpic Wrocław 1:1 (we Wrocławiu), pokonali MKS Gogolin U-17 4:2 ( w Gogolinie), pokonali FC Wrocław Academy 4:2 (we Wrocławiu).

Chrobry Głogów U-15 (trener Kwaśnik/Sota):wygrali wszystkie sparingi z: Puszczą Niepołomice 5:2 (w Stroniu Śląskim), 8:4 z MKS Gogolin  ( w Gogolinie), 4:1 z FC Wrocław Academy (we Wrocławiu)

Chrobry Głogów U-14 (trener Łupak): pokonali  7:3 Puszcze Niepołlomice (w Ląsku Zdrój), przegrali 1:7 z rocznikiem 2007 LKS Markowice (w Stroniu Śląskim) , i zremisowali z Czarnymi Szczecin 3:3 rocznik 2008

Chrobry Głogów U-13/U-12 (trener Morawski): zremisował 1:1 z Puszczą Niepołomice (w Stroniu Śląskim), przegrał 1:3 z Olimpic Wrocław i 0:3 ze Śląskiem Wrocław (we Wrocławiu)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.