Uczniowie klasy I Gimnazjum (Chrobry Głogów U14) – POKONALI MISTRZAW sobotę (14.01.2017) uczniowie klasy I Gimnazjum (Chrobry Głogów U14) odnotowali swoje pierwsze tegoroczne zwycięstwo. Pokonali na własnym boisku mistrza Grupy I Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy, zespół FC Wrocław Academy 5:3 (2:0)

Był to dla nas ważny sprawdzian naszego obecnego potencjału. Oba zespołu dopiero rozpoczynają przygotowania i nie odczuwają jeszcze trudów systematycznej pracy o wysokiej intensywności. Na pochwałę zasługuje cały zespół. Jestem dumny z postępów jaki chłopcy odnotowują. Są bardzo zaangażowani, chcą się uczyć i rozwijać. Mamy swoje cele, zarówno krótko jak i długoterminowe i cieszę się, że je realizujemy. Zmierzamy w dobrym kierunku i teraz ważna jest cierpliwość – przyznał trener Sebastian Górski.

Najbardziej cieszy przebieg spotkania. Głównym założeniem na to spotkanie była odważna gra w wysokim pressingu, nad którym pracowaliśmy i dzięki któremu zdobyliśmy 4 bramki. Widać wzajemne zrozumienie i poza wzrostem umiejętności także wzrost świadomości. Ponadto dobrze prezentowaliśmy się w fazie otwarcia gry, gdzie pomimo wysokiej obrony rywala z łatwością przechodziliśmy do budowania ataku – opisał trener.

SMS CERTUS Chrobry Głogów – FC Wrocław Academy 5:3 (2:0)
Chrobry: Wawer, Cieśla – Dopierała, Serafin, Malczuk, Fryzowicz, Pruski, Gniewosz, Draczyński, Romanowicz, Marciniak, Mandziuk, Skałecki, Buczek, Antkowiak, Janik, Godlewski, Gorzelańczyk.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.