TRENUJĄ ZE SZTABEM I ZESPOŁUNasi uczniowie po raz kolejny mieli okazje doskonalić swoje umiejętności pod okiem sztabu trenerskiego I zespołu Chrobrego Głogów, z trenerem Ivanem Djurdjević na czele. Była to doskonała okazja do krótkiego przeglądu potencjału akademii. Wszystko wskazuje na to, że po licznych powołaniach i debiutach naszych uczniów – będą kolejne.

Za nimi już trzecia jednostka treningowa z trenerami pierwszoligowca. W pierwszym treningu uczestniczyli zawodnicy z formacji defensywnych (obrońcy). W drugim treningu wzięli udział zawodnicy ze środka pola (środkowi pomocnicy). W dniu wczorajszym natomiast trenowali zawodnicy najbardziej ofensywni (skrzydłowi i napastnicy).

Dzięki temu trenerzy pierwszego zespołu mieli możliwość poznać większą ilość naszych podopiecznych. Krótka historia pokazuje, że trener Djurdjević i jego współpracownicy chętnie korzystają z naszych uczniów, raz po raz zapraszając ich do treningów z pierwszą drużyną. W tej rundzie, w I lidze debiutowało już 4 naszych wychowanków – Dominik Piła, Adam Antochów, Maciej Diduszko, Mateusz Kulchawy.

Treningi indywidualne – pozycyjne – będą kontynuowane.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.