SMS CHROBRY GŁOGÓW 1:0 BYTOVIA BYTÓW !

Juniorski SMS Chrobry Głogów w pierwszym barażowym meczu o CLJ pokonał Drutex-Bytovię 1:0. Zwycięskiego gola w 41 minucie zdobył Damian Stachurski.

Mecz należał do ciężkich. Widać, że zależało obu stronom, stąd sporo fauli, agresja i mnóstwo walki. Dobrych sytuacji wiele nie było, lecz większość po stronie głogowian. Dobrze, że udało się wykorzystać przynajmniej jedną – w 41 minucie pomarańczowo-czarni wstrzelili się na raty, z kilku metrów dobijał Damian Stachurski. Szkoda, że w tej części nie udało się najlepszemu strzelcowi Chrobrego Szymonowi Gilowi, po którego uderzeniu futbolówkę wybijano z linii bramkowej.

W drugiej odsłonie dobre strzały Gila i Igora Łuszczewskiego bronił natomiast golkiper Bytovii. Pozostaje więc cieszyć się ze skromnego, ale mimo wszystko stawiającego w lepszej sytuacji Chrobrego 1:0. Rewanż w przyszłą niedzielę w Bytowie.

CHROBRY GŁOGÓW – DRUTEX-BYTOVIA 1:0 (1:0)

1:0 Stachurski 41

CHROBRY: Pelczar – Żołądziewski, Michałowicz, Magdziak, Skiba, Kotyla, Stachurski (83 Prychod), Flis, Dybizbański (76 Łuszczewski), Filipowicz (87 Kukułka), Gil.

DRUTEX-BYTOVIA: Pupkalipiński – Błaszkowski, Brozis, Czucha (73 Czapiewski), Dunst, Jeżewski, Kaba, Kropidłowski, Urbański (84 Domżalski), Wolski, Zagdan.

ŻÓŁTE KARTKI: Michałowicz – Kaba.