SMS CERTUS Chrobry Głogów – Miedź Legnica 4:1 (2:1)Bramki: Marciniak x2 (10’, 45’) Matysiak x2 (15, 52’)
Chrobry: Cieśla Daniel, Łuszczyński Jarosław – Dopierała Jakub, Serafin Michał, Gorzelańczyk Jakub, Malczuk Natan, Pruski Wiktor, Gniewosz Marcel, Godlewski Jakub, Matysiak Bartosz, Mandziuk Brajan, Marciniak Adrian, Romanowicz Roman, Skałecki Oskar, Antkowiak Gracjan, Domrzalski Maciej, Draczyński Gabriel.

Było to spotkanie, w którym chłopcom ewidentnie zależało na udowodnieniu rówieśnikom z Legnicy swojej wyższości na boisku. Muszę przyznać, że zaangażowanie wolicjonalne mojego zespołu było bardzo wysokie. Powodowało to często sporo niedokładności. Natomiast, to dla nas także bardzo dobra lekcja.

Im więcej doświadczeń zawodnicy zdobędą teraz, tym większym ich zasobem będą dysponować w przyszłości. Cieszy także fakt, że pomimo słabszego pod kątem piłkarskim meczu w naszym wykonaniu potrafiliśmy zdominować rywala. Świadczy to o sporym postępie. Bardzo pozytywnie wyglądała gra w obronie, gdzie z wyjątkiem rzutu karnego rywal nie stwarzał sobie klarownych sytuacji bramkowych.

Niestety, słabiej w tym meczu prezentowaliśmy się po odbiorze piłki. Zbyt często tuż po przechwycie wchodziliśmy w pojedynki 1×1. – mówi Sebastian Górski, trener zespołu. – Cieszę się z zaangażowania zespołu w to co robimy oraz z atmosfery jaka panuje w drużynie. To daje ogromną motywację do dalszej pracy. Zachęcam wszystkich do dalszej systematycznej pracy, bo tylko w ten sposób można zrealizować obrane sobie cele – dodaje Górski.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.