Przygotowania do nowego sezonuWakacje w pełni, a tymczasem minęły dwa tygodnie od startu przygotowań do sezonu naszych uczniów z drugiej klasy gimnazjum (2003 r.). Od 31 lipca chłopcy trenują codziennie i mają za sobą już trzy gry kontrolne – Od początku przygotowań bardzo solidnie pracowaliśmy nad grą w defensywie i najbardziej cieszymy się, że w ostatnich sparingach nie straciliśmy bramki. Trenujemy zgodnie z przemyślanym planem i jeśli utrzymamy poziom koncentracji i zaangażowania, to ambitne cele jakie sobie stawiamy będą na wyciągnięcie ręki  – przyznaje Sebastian Górski, trener.

(Środa 10.08.2017)

Chrobry U15 Głogów – Kania U15 Gostyń 5:0 (1:0)

Bramki: Marciniak (8’, 60’), Antkowiak (35’, 50’), Podchul (60’),

– Generalnie graliśmy dobrze, ale trzy podstawowe wnioski, które wyciągniemy po tym meczu to: szybciej, mocniej, więcej. – S. Górski.

(Piątek, 12.08.2017)

Chrobry U15 Głogów – Chrobry U14 Głogów 14:0 (8:0)

– Jeden rok różnicy w tych kategoriach wiekowych, to ogromna różnica, którą było widać na boisku. Bardzo ciężko jest rywalizować z zespołami, które są starsze i które mają ogromną przewagę pod kątem fizycznym. Jestem przekonany, że młodsi chłopcy będą skutecznie rywalizować w swojej kategorii wiekowej. – S. Górski.

(Piątek, 12.08.2017)

Arka U15 Gdynia – Chrobry U15 Głogów 0:4 (0:1)

Bramki: Mandziuk (10’), Antkowiak (40’,50’), Podchul (60’)

– Był to dla nas bardzo ważny test mecz z zespołem, które reprezentuje solidny, ogólnopolski poziom. Jestem dumny z postawy zespołu, który wyszedł na to spotkanie bardzo zmotywowany. Od pierwszych minut było widać, że chłopcy chcą udowodnić, że postępy których systematycznie dokonują dzięki ogromnemu zaangażowaniu w cały proces szkoleniowy pozwoli im skutecznie rywalizować na tym poziomie.  Cieszę się i zachęcam do dalszej pracy nad swoim rozwojem piłkarskim. – S. Górski.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.