POLONIA WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW 0:11 (0:5)Bramki: Szafer, Marciniak, Antkowiak x3, Romanowicz, Kiernicki, Godlewski, Skałecki, samobójcza.

Chrobry: Cieśla, Wawer – Szafer, Dopierała, Iwanowicz, Serafin, Malczuk, Antkowiak, Marciniak, Pruski, Mandziuk, Godlewski, Gorzelańczyk, Gizicki, Gniewosz, Romanowicz, Skałecki, Kiernicki.

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i całkowicie zdominowaliśmy obraz gry. Głównym założeniem na to spotkanie była nasza gra w ataku pozycyjnym, która w tym dniu wychodziła nam bardzo dobrze. Bardzo długo utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika przez co z minuty na minutę rywal zmuszony do biegania za piłką opadał z sił. Cieszy także, że sprawnie przechodziliśmy z budowania ataku do finalizacji akcji, dzięki czemu tworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji i część z nich zamieniliśmy  na bramki. Cieszymy się, ale doskonale wiemy, że cele które sobie obraliśmy wymagają od nas systematycznej i ciągłej pracy nad własnym rozwojem. Najbardziej cieszy mnie jednak, że motywacja chłopców wciąż wzrasta i widać, że gra w piłkę nożną sprawia im coraz większą radość.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.