Polonia Stal Świdnica – Chrobry Głogów 1:3 (0:0)Skład : Śmietana, Pawlak, Zarówny, Brzezicki, Bielski, Pawłowski, Kożyczak, Jurgo, Stremecki, Niedziela, Łysek.

Rezerwowi: Lasoń, Jastrzębski , Stępień, Tłuczek, Totoszko,

Strzelcy bramek: Konrad Totoszko 48`, Tomasz Łysek 56`, Michał Niedziela 65`

W ostatnią sobotę bardzo dobre spotkanie rozegrali trampkarze młodsi, którzy pokonali na wyjeździe drużynę Polonię Stal Świdnica. Początek był dla nas trochę przespany, gdzie popełniliśmy zbyt wiele niecelnych podań, lecz mimo tego potrafiliśmy stworzyć sytuacje strzeleckie. Druga połowa to popis naszych umiejętności oraz dyscypliny w obronie. Cała drużyna realizowała założenia taktyczne, dzięki czemu byliśmy o krok dalej niż przeciwnik, który nie mógł powstrzymać naszych ataków. Rezultat końcowy jest najmniejszym wymiarem „kary” dla przeciwnika, ponieważ stworzyliśmy wiele sytuacji strzeleckich, lecz zabrakło odrobinę szczęścia.

Podsumowując spotkanie to jestem zadowolony z dojrzałości i zaangażowania całej drużyny. Widać, że chłopcy bardzo chcą zagrać jak najlepsze spotkanie, aby nie zwieść siebie, kolegów oraz trenera. Widać również, że każdy z nich wie, co powinien zrobić w danej sytuacji, analizują i myślą na boisku, dzięki czemu mogą stworzyć jeszcze większa przewagę podczas gry. Cieszy mnie fakt, że po słabych meczach, które odbyły się wcześniej, potrafiliśmy się podnieść i odbudować mentalnie, dzięki czemu staliśmy się silniejsi i bardziej zżyci

– Trener Mateusz Łupak

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.