PODSUMOWANIE WEEKENDU



Kolejny bardzo udany weekend mają za sobą nasi uczniowie w swoich rozgrywkach ligowych. Na 10 rozegranych spotkań wygrali aż 9 strzelając przy tym aż 44 bramki.

 IV Liga Seniorów:

CHROBRY II GŁOGÓW – STAL CHOCIANÓW 2:0 (0:0)

Bramki: Filipowicz Paulo, Flis Konrad

CHROBRY II: Przybylski – Kulchawy, Kusy (63 Pawlik J.), Diduszko, Siudak, Flis, Filipowicz (75 Boksiński), Turowski, Piła, Kubica, Kosiński.

 

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych:

Chrobry U-19 Głogów – Górnik Polkowice 2:0 (0:0)

Bramki (Chrobry): Kacper Zapłacki, Konrad Grzymisławski.

Chrobry: Przybylski – Pawlik (46 Popek), Górski, Chaberek, Czykieta, Galas (80 Turański), Grzymisławski, Iwanowicz, Jandziak, Kwiecień (46 Boksiński), Moczurad (53 Zapłacki).

 

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych:

Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry U-17 Głogów 0:5 (0:3)

Bramki (Chrobry): Michał Fryzowicz, Adrian Marciniak, Jakub Dopierała, Gracjan Antkowiak, Kacper Kiernicki.

Chrobry: Szafer – Antosik (69 Gniewosz), Bartecki, Skałecki, Burda, Antkowiak (64 Kiernicki), Dopierała, Fryzowicz (52 Malczuk), Godlewski (48 Matysiak), Marciniak (58 Krawiec), Podchul (47 Pruski).

 

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych:

Miedź Legnica – Chrobry U-16 Głogów 8:1 (3:0)

Bramki (Chrobry): Filip Wawrzyniak.

Chrobry: Lasoń – Pawłowski (60 Kożyczak), Brzezicki, Łuczek, Siciński (12 Grądys), Zapłacki (46 Spychała), Zarówny, Jurgo, Pieczarka, Piskulak (46 Wawrzyniak), Tłuczek (55 Niedziela).

 

Centralna Liga Trampkarzy:

Chrobry U-15 Głogów – Falubaz Zielona Góra 4:0 (0:0)

Bramki (Chrobry): Alan Wysoczański, Oskar Kopeć, Kacper Adamczyk, Jakub Judkowiak (sam.).

Chrobry: Turkiewicz (78 Ball) – Adamczyk (64 Grabiec), Reszuta (55 Józefowicz), Bartlewicz (58 Bielecki), Janiszewski, Pawłowski, Samorek (21 Kopeć), Sternik, Szeibe, Tomczak, Wysoczański (52 Jonkisz).

 

II Wojewódzka Liga Trampkarzy:

Chrobry U14 Głogów – Miedź Legnica 3:1 (1:1)

Bramki: Kuriata, Wojcieszonek, Gregorski.

Chrobry: Dawid Kuriata, Jakub Bednarek, Wiktor Bogdanów, Mikołaj Forystek, Oliwier Myszka, Bartłomiej Chryniewicz, Rafał Glapiak, Dominik Gregorski, Michał Mackiewicz, Gabriel Wojcieszonek, Hubert Zacharzewski, Michał Jęśkowiak, Szymon Kotuła, Dominik Piotrowski, Szymon Świadek.

 

 

II Wojewódzka Liga Młodzików:

Chrobry U13 Głogów – Zagłębie Lubin 11:1 (6:0)

Chrobry: Damian Rosa, Marcel Ciosek, Oliwier Kraus, Krzysztof Kreczetowski, Radosław Sypniewicz, Kacper Szostak, Krystian Tworzydło, Fabian Wojtal, Mateusz Żmudziński (31′), Jakub Dziopa (31′).

 

Liga Okręgowa Młodzików:

Chrobry U13 Głogów – Miedź Legnica 5:0 (2:0)

Paweł Furman, Filip Bieniek, Igor Baraniak, Fabian Dajnowski, Jakub Hanaczewski, Jakub Korolewicz, Kacper Kruszyński, Tymon Tycki, Oscar Wałecki, Wojciech Nowak.

 

Liga Okręgowa Młodzików:

Chrobry U12 Głogów – Sparta Grębocice 7:0 (3:0)

 

Liga Okręgowa Młodzików:

Orzeł Czerna – Chrobry U11 Głogów 3:4 (2:2)

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.