PODSUMOWANIE WEEKENDU



I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Chrobry U-19 Głogów – Karkonosze Jelenia Góra 9:0

 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych

Mieszko Ruszowice – Chrobry U18 Głogów 2:15 (0:8)

Chrobry: Adam Koperski, Szymon Brzeziński, Maksymilian Szymczak, Ksawery Szymczak, Piotr Wujda, Michał Budziszewski, Bartosz Grabarkiewicz, Michał Hoffman, Wojciech Kłakulak, Kordian Kruk, Szymon Kucharski, Emil Orłowski, Mateusz Paryż.

 

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Miedź Legnica – Chrobry U-17 Głogów 1:3 (0:1)

Bramki (Chrobry): Gracjan Antkowiak, Jakub Dopierała, Tymon Krawiec.

Chrobry: Lasoń – Antosik (80 Gniewosz), Bartecki, Skałecki (55 Romanowicz), Antkowiak (30 Matysiak), Dopierała, Fryzowicz, Kiernicki (50 Krawiec), Malczuk, Marciniak (70 Godlewski), Podchul.

 

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Chrobry U-16 Głogów – Polonia-Stal Świdnica 7:0 (2:0)

Bramki (Chrobry): Jacek Łuczek x4, Szymon Tłuczek x2, Paweł Jurgo.

Chrobry: Smereka – Pawłowski (60 Kożyczak), Brzezicki (70 Spychała), Łuczek, Siciński, Zarówny, Burda, Jurgo, Pieczarka (55 Wawrzyniak), Piskulak, Tłuczek.

 

Centralna Liga Juniorów U-15

Chrobry U-15 Głogów – Miedź Legnica 1:3 (0:0)

Bramki (Chrobry): Marcel Bielecki.

Chrobry: Turkiewicz – Reszuta, Janiszewski, Józefowicz (50 Adamczyk), Knap, Kopeć (62 Bielecki), Pawłowski, Sternik, Szeibe, Tomczak (68 Pawlak), Wysoczański (55 Bartlewicz).

 

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Chrobry U14 Głogów – Zagłębie Lubin 0:9 (0:4)

Chrobry: Patryk Seweryn, Jakub Bednarek, Wiktor Bogdanów, Mikołaj Forystek, Antoni Lehmann, Oliwier Myszka, Bartłomiej Chryniewicz, Szymon Kotuła, Michał Mackiewicz, Szymon Mietliński, Daniel Popucewicz, Filip Ertman, Szymon Góra, Dominik Gregorski, Oliwier Mojzyk, Dominik Piotrowski.

 

II Wojewódzka Liga Młodzików

Chrobry U13 Głogów – Gryf Gryfów 11:0 (4:0)

Chrobry: Damian Rosa, Jakub Dziopa, Oliwier Kraus, Krzysztof Kreczetowski, Wojciech Nowak, Kacper Szostak, Krystian Tworzydło, Fabian Wojtal, Mateusz Żmudziński.

 

Okręgowa Liga Młodzików

Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin 15:1 (5:0)

Paweł Furman, Igor Baraniak, Marcel Ciosek, Miłosz Czyczyk, Fabian Dajnowski, Jakub Hanaczewski, Zachariasz Skucha, Radosław Sypniewicz, Tomasz Zwoliński, Tymoteusz Halota, Tymon Tycki.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.

UWAGA !!!! ZMIANA NUMERÓW KONT BANKOWYCH DO WPŁAT ZA OBIADY I INTERNAT

WAŻNA INFORMACJA