PODSUMOWANIE WEEKENDU



Z nami kolejna kolejka zmagań ligowych, w których po raz kolejny udział wzięli nasi uczniowie. Poniżej prezentujemy rezultaty:

IV LIGA
ODRA ŚCINAWA – CHROBRY II GŁOGÓW 1:4 (1:2)
CHROBRY II: Abramowicz – Staszkowian, Kosiński, Czykieta, Kulchawy, Antochów (75 Jóźwiak), Piła, Turowski (68 Grzymisłąwski), Siudak, Kusy, Flis.

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA STARSZEGO
PARASOL WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW 0:4 (0:2)
CHROBRY: Bartosz Okupny, Nikolas Korzeniecki (57′), Kacper Sawicki (46′), Wojciech Boksiński, Michał Bołdyn, Krystian Chaberek, Marcel Galas (46′), Miłosz Jandziak, Szymon Kwiecień, Adam Moczurad, Łukasz Mól, Bartosz Górski (57′), Konrad Grzymisławski (46′), Miłosz Jóźwiak (46′)

OKRĘGOWA LIGA JUNIORA STARSZEGO
CHROBRY GŁOGÓW – STAL CHOCIANÓW 17:1 (7:1)
CHROBRY: Szymon Brzeziński, Maksymilian Szymczak, Ksawery Szymczak (46′), Piotr Wujda, Kacper Maciejewski (50′), Szymon Zawadzki (46′), Bartosz Grabarkiewicz, Michał Hoffman, Wojciech Kłakulak, Kordian Kruk (46′), Szymon Kucharski, Piotr Kmera (50′), Michał Budziszewski (46′), Emil Orłowski (46′), Mateusz Paryż (46′)

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA MŁODSZEGO
CHROBRY GŁOGÓW – KS POLKOWICE 5:0 (1:0)
CHROBRY: Bartek Szafer – Dopierała Jakub, Popek Patryk, Bartecki Jakub, Skałecki Oskar, Zygmunt Olaf, Podchul Aleks, Antkowiak Gracjan, Kiernicki Kacper, Marciniak Adrian, Antosik Stanisław, Fryzowicz Michał, Malczuk Natan, Romanowicz Marcel, Pruski Wiktor, Godlewski Jakub, Matysiak Bartosz.

OKRĘGOWA LIGA JUNIORA MŁODSZEGO
KUŹNIA JAWOR – CHROBRY GŁOGÓW 0:9 (0:5)
CHROBRY: Alan Spychała, Grzegorz Lasoń, Eryk Pieczarka, Olaf Zygmunt (46′), Igor Kozłowski , Tymon Krawiec, Marcel Gniewosz, Jakub Godlewski (46′), Natan Malczuk (60′), Patryk Popek (46′), Wiktor Pruski (46′), Jakub Dynarowski (60′), Mateusz Paryż (46′), Michał Budziszewski (46′), Michał Fryzowicz (46′), Alex Podchul (46′)

CENTRALNA LIGA TRAMPKARZA
ŚLĄSK WROCŁAW – CHROBRY GŁOGÓW 5:0 (Skład podstawowy)
CHROBRY: Kacper Adamczyk, Eryk Pawlak (52′), Oliwier Reszuta, Marcin Grabiec (23′), Krzysztof Janiszewski, Jakub Knap (58′), Oskar Kopeć, Jeremiasz Sternik, Krystian Szeibe (61′), Tomasz Turkiewicz, Alan Wysoczański, Wiktor Bogdanów (61′), Mikołaj Forystek, Dawid Grudzień, Dawid Kuriata (23′), Aleksander Pawłowski (58′), Filip Tomczak (52′)

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZA:
MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW 7:1 (5:1)
CHROBRY: Jakub Bednarek, Michał Jęśkowiak, Antoni Lehmann, Oliwier Schimber, Bartłomiej Chryniewicz, Dominik Gregorski, Szymon Kotuła, Michał Mackiewicz, Dominik Piotrowski, Daniel Popucewicz, Szymon Świadek, Oliwier Myszka, Szymon Góra, Oliwier Mojzyk, Gabriel Wojcieszonek

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKA
NYSA ZGORZELEC – CHROBRY GŁOGÓW 1:5 (1:3)
CHROBRY: Damian Rosa, Marcel Ciosek, Fabian Dajnowski, Jakub Dziopa, Oliwier Kraus, Krzysztof Kreczetowski, Radosław Sypniewicz, Krystian Tworzydło, Fabian Wojtal, Igor Baraniak, Kacper Szostak, Mateusz Żmudziński

LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA
KUŹNIA JAWOR – CHROBRY GŁOGÓW 0:1 (0:1)

LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA
SPARTA RUDNA – CHROBRY GŁOGÓW 4:3 (2:2)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.

UWAGA !!!! ZMIANA NUMERÓW KONT BANKOWYCH DO WPŁAT ZA OBIADY I INTERNAT

WAŻNA INFORMACJA