PODSUMOWANIE KOLEJKI LIGOWEJ



IV Liga:
Sparta Rudna – Chrobry II Głogów 2:2 (0:1)
Bramki: Chrobry: Siudak (k), Flis.
CHROBRY II: Makuchowski – Czykieta, Kosiński, Kobiela, Kulchawy, Piła, Turowski, Kusy, Siudak (65 Kwiecień), Flis (88 Korzeniecki), Jóźwiak (75 Galas).

I Wojewódzka Liga Juniorów
Lechia Dzierżoniów – Chrobry U-19 Głogów 1:4 (0:2)
Bramki (Chrobry): Bartosz Górski x2, Maksymilian Szymczak, Łukasz Sztuka.
Chrobry: Bołdyn – Popek, Szymczak (60 Turański), Górski, Sawicki, Boksiński, Chaberek, Iwanowicz, Jandziak, Moczurad, Mól.

Liga Okręgowa Juniorów Starszych
Chrobry U18 Głogów – Odra Ścinawa 13:0 (7:0)

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Chrobry U-17 Głogów – FC Wrocław Academy 1:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Adrian Marciniak.
Chrobry: Szafer – Antosik, Bartecki (66 Malczuk), Skałecki, Antkowiak, Dopierała, Fryzowicz, Kiernicki (79 Godlewski), Marciniak (60 Matysiak), Podchul (57 Pruski), Romanowicz (53 Burda).

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
WKS Śląsk Wrocław – Chrobry U-16 Głogów 3:1 (2:0)
Bramki (Chrobry): Kordian Siciński.
Chrobry: Lasoń – Pawłowski, Grądys (46 Brzezicki), Łuczek, Siciński, Zarówny, Jurgo (46 Wawrzyniak), Kożyczak (46 Zapłacki), Pieczarka, Piskulak, Tłuczek.

Centralna Liga Juniorów U-15
Zagłębie Lubin – Chrobry U-15 Głogów 5:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Oliwier Reszuta.
Chrobry: Grudzień – Pawlak (48 Kuriata), Bartlewicz (54 Bielecki), Janiszewski, Józefowicz (32 Reszuta), Knap (61 Sternik), Kopeć (58 Samorek), Pawłowski, Szeibe, Tomczak, Wysoczański.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy
Łużyce Lubań – Chrobry U14 Głogów 10:4 (5:2)
Adrian Tworzydło, Jakub Bednarek, Wiktor Bogdanów, Mikołaj Forystek, Antoni Lehmann, Bartłomiej Chryniewicz, Szymon Góra, Dominik Gregorski, Michał Mackiewicz (60′), Daniel Popucewicz, Gabriel Wojcieszonek, Oliwier Myszka, Szymon Kotuła, Oliwier Mojzyk, Dominik Piotrowski (60′)

II Wojewódzka Liga Młodzików
Łużyce Lubań – Chrobry U13 Głogów 0:6 (0:2)
Damian Rosa, Marcel Ciosek, Jakub Dziopa, Kacper Kistowski, Oliwier Kraus, Krzysztof Kreczetowski, Radosław Sypniewicz, Kacper Szostak, Fabian Wojtal, Igor Baraniak, Fabian Dajnowski, Krystian Tworzydło, Mateusz Żmudziński.

Liga Okręgowa Młodzików
Zagłębie Lubin – Chrobry U13 Głogów 2:2 (1:1)

Liga Okręgowa Młodzików
Chrobry U12 Głogów – Chrobry U11 Głogów 1:1 (0:0)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.

UWAGA !!!! ZMIANA NUMERÓW KONT BANKOWYCH DO WPŁAT ZA OBIADY I INTERNAT

WAŻNA INFORMACJA