PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „POMAGAMY ADASIOWI”Akcja charytatywna „Pomagamy Adasiowi” odbyła się  w  SMS- ie Chrobry Głogów w dniu 18 grudnia. Przypominamy iż, Adaś ma dwa latka i walczy z nowotworem złośliwym. W akcji bardzo czynnie uczestniczyli : uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, trenerzy, dyrekcja i pracownicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Chrobry Głogów”. Warto dodać , iż podczas zbiórki odwiedził nas tata Adasia – Michał.

Przebieg akcji pokazał, iż jesteśmy w stanie zjednoczyć się i bezinteresownie pracować dla szczytnego celu. Stworzyliśmy grupę ludzi , okazujących duże wsparcie dla  Adasia i jego rodziców. To bardzo pomaga w osiągnięciu zamierzonego celu i odniesieniu sukcesu, jakim jest obecnie leczenie chłopca. Każdy, kto wrzucił pieniądze do puszki czy zakupił los na loterii podzielił się z chłopcem cząstką siebie.

Darczyńcy okazali się bardzo hojni. Liczba osób zaangażowanych i chętnych do niesienia pomocy podczas akcji przerosła nasze oczekiwania. Dlatego też chcielibyśmy podziękować tym wszystkim, którzy okazali dobre serce i w jakimkolwiek stopniu zaangażowali się w akcję charytatywną na rzecz Adasia.

Kwota zgromadzona podczas akcji to 1913,97 złotych!

Dziękujemy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.