PLAKATOWONasi chłopcy w ubiegłym tygodniu udowodnili, że potrafią nie tylko grać w piłkę, ale mają też inne zdolności: wokalne, taneczne 😉 i artystyczne. Oto kilka próbek ich twórczości.

Klasa III gimnazjum potrzebowała małego rozpędu, ale na efekty warto było poczekać. Chłopcy zajmowali się plakatami o tematyce wojennej (ciekawostki z okresu II wojny światowej). Zaangażowani byli wszyscy, a największe zacięcie artystyczne wykazywali Ci, po których nigdy bym się tego nie spodziewała (tak, Michale Bigosie, o Tobie mowa J).

Plakatami zajmowała się też klasa VI. Chłopcy przygotowali mały projekt w ramach omawianej właśnie lektury (Verne „W 80 dni dookoła świata”). Otrzymali ode mnie zadania dla 5 grup, a resztę załatwili sami: podzielili się na zespoły, przydzielili sobie zadania do domu i przygotowani przyszli na lekcję, aby graficznie przedstawić efekty swojej pracy. Brawa za organizację, starsze roczniki mogą się od Was uczyć J.

Klasa VII powoli też się rozkręca. Szkoda, że tak niechętnie i nie wszyscy. Kilku chłopców skusiło się jednak na dodatkową ocenę i zaprojektowali w ramach pracy domowej stronę facebookową wybranego „czarnego charakteru” 

J.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.