PIŁKARSKIE PODSUMOWANIE WEEKENDU



Za nami kolejna seria spotkań ligowych, w których rywalizują nasi uczniowie. Po raz kolejny nasi podopieczni wykazali się wysoką skutecznością i osiągnęli pozytywne rezultaty.

 

 IV Liga:

CHROBRY II GŁOGÓW – APIS JĘDRZYCHOWICE 3:2 (2:1)

CHROBRY: Jędrzej Kosiński, Konrad Grzymisławski, Wojciech Boksiński, Paul Filipowicz (78′), Konrad Flis, Miłosz Jóźwiak (71′), Łukasz Mól, Jakub Pawlik, Hubert Przybylski, Adam Antochów, Mateusz Kulchawy, Bartosz Górski (78′), Bartosz Szafer, Damian Kusy, Przemysław Siudak (71′).

 

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA STARSZEGO:

CHROBRY U19 GŁOGÓW – BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 11:0 (6:0)

CHROBRY: Grzegorz Lasoń, Patryk Popek, Bartosz Górski (45′), Kacper Sawicki, Michał Czykieta (52′), Marcel Galas, Miłosz Jóźwiak (49′), Szymon Kwiecień, Natan Malczuk, Adam Moczurad, Jakub Turański, Wojciech Boksiński (45′), Bartosz Grabarkiewicz (52′), Wojciech Kłakulak (49′).

 

OKRĘGOWA LIGA JUNIORA STARSZEGO:

CHROBRY U18 GŁOGÓW – SPARTA GRĘBOCICE 14:0 (5:0)

Jakub Turański (50′), Szymon Brzeziński, Maksymilian Szymczak (46′), Ksawery Szymczak (55′), Piotr Wujda (46′), Kacper Sawicki (55′), Michał Budziszewski, Bartosz Grabarkiewicz, Michał Hoffman, Wojciech Kłakulak (46′), Kordian Kruk, Adam Koperski (46′), Piotr Kmera (46′), Kacper Maciejewski (50′), Szymon Zawadzki (55′), Emil Orłowski (55′), Mateusz Paryż (46′).

 

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA MŁODSZEGO

CHROBRY U17 GŁOGÓW – SLĄSK WROCŁAW S.A 5:4 (2:2)

CHROBRY: Stanisław Antosik (86′), Jakub Bartecki, Oskar Skałecki, Oskar Burda, Gracjan Antkowiak (84′), Jakub Dopierała, Michał Fryzowicz, Maksym Iwanowicz, Adrian Marciniak (72′), Bartosz Matysiak (66′), Bartosz Szafer, Olaf Zygmunt (72′), Grzegorz Lasoń, Jakub GodlewskI, Kacper Kiernicki (66′), Natan Malczuk, Alex Podchul (86′), Patryk Popek (84′).

 

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORA MŁODSZEGO:

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – CHROBRY U16 GŁOGÓW 1:4 (1:4)

CHROBRY: Kajetan Pawłowski, Mateusz Brzezicki (60′), Jacek Łuczek, Kordian Siciński (50′), Jędrzej Zapłacki, Albert Zarówny, Paweł Jurgo (65′), Eryk Pieczarka (55′), Kamil Piskulak, Erwin Smereka, Szymon Tłuczek, Alan Spychała (50′), Filip Wawrzyniak (55′), Norbert Kożyczak (65′), Michał Niedziela.

 

CENTRALNA LIGA TRAMPKARZA:

ROZWÓJ KATOWICE – CHROBRY U15 GŁOGÓW 5:2

CHROBRY: Kacper Adamczyk (50′), Oliwier Reszuta, Szymon Bartlewicz, Krzysztof Janiszewski (60′), Oskar Kopeć (60′), Aleksander Pawłowski, Jeremiasz Sternik, Krystian Szeibe (55′), Filip Tomczak (45′), Tomasz Turkiewicz (55′), Alan Wysoczański (66′), Eryk Pawlak (45′), Marcel Bielecki (60′) Dawid Grudzień (55′), Oliwier Jonkisz (66′) Marceli Józefowicz (50′) Jakub Knap (60′), Oskar Samorek (55′).

 

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY:

GÓRNIK ZŁOTORYJA – CHROBRY U 14 GŁOGÓW 4:3 (1:3)

CHROBRY: Kacper Adamczyk, Oskar Samorek, Alan Wysoczański, Mikołaj Forystek, Michał Jęśkowiak, Antoni Lehmann, Oliwier Myszka, Bartłomiej Chryniewicz, Dominik Gregorski, Michał Mackiewicz, Gabriel Wojcieszonek, Hubert Piotrowski, Szymon Góra, Oliwier Mojzyk, Dominik Piotrowski, Daniel Popucewicz.

 

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW:

ISKRA KOCHLICE – CHROBRY GŁOGÓW 0:3 (3:0 – WALKOWER)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.