Odliczanie do matury rozpoczęte!Już tylko kilka dni dzieli Naszych absolwentów od ważnego egzaminu, który otworzy im drzwi do dalszej edukacji.
Dzień 28 kwietnia 2023 r. to oficjalna data zakończenia ich edukacji w Liceum Mistrzostwa Sportowego w Głogowie. Spotkanie z tej okazji było uroczyste i podniosłe. Wyróżnienia otrzymało wielu zdolnych uczniów, którzy mogą się pochwalić wysokimi wynikami w nauce oraz znaczącymi osiągnięciami sportowymi.
Były gratulacje, podziękowania, łzy rozstania oraz piękne słowa pożegnania – ze strony uczniów oraz wychowawczyni klasy Joanny Hłubowskiej i Rodziców, ale też było wiele uśmiechu i radości na gali rozdania „Złotych Piłek”.
Dziękujemy wszystkim obecnym zaproszonym gościom za uczestniczenie w tej pięknej uroczystości, za piękne słowa i cudowne prezenty dla Naszych Absolwentów. Tutaj szczególne podziękowania kierujemy do Prezesa Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Pana Przemysława Bożka oraz Dyrektora w LSSE Pana Marcina Patyka, oraz  zaangażowanych w przygotowanie uroczystości wspaniałych Rodziców.
Wam, Drodzy Absolwenci, życzymy powodzenia na maturze, otwartych umysłów i dużo wiary we własne możliwości. 
Spełnienia marzeń i wielu sukcesów w kolejnych etapach życia!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.