NIEPOKONANI PODCZAS TRZYDNIOWEGO TURNIEJU W NOWEJ RUDZIEUczniowie naszej szkoły z drugiej klasy gimnazjum z zespołu Chrobry U15 Głogów zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas trzydniowej rywalizacji w Nowej Rudzie. Turniej, w którym uczestniczyło 9 zespołów rozgrywano w systemie każdy z każdym. Nasz zespół wrócił z 5 zwycięstwami, 3 remisami oraz tytułem dla najlepszego zawodnika turnieju dla Jakuba Dopierały.

Chrobry U15 Głogów: Łuszczyński, Cieśla – Dopierała, Szafer, Iwanowicz, Serafin, Malczuk, Fryzowicz, Podchul, Pruski, Szulc, Kiernicki, Gniewosz, Godlewski, Mandziuk, Antkowiak, Marciniak, Gorzelańczyk.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Jakub Dopierała.

Rozegrane spotkania.

Chrobry Głogów – Nysa Kłodzko (2:0)

Chrobry Głogów – FC Wrocław Akademy (1:1)

Chrobry Głogów – Halcyna Lwów (1:0)

Chrobry Głogów – Juventus Piekary Śląskie (0:0)

Chrobry Głogów – Karpaty Lwów (1:0)

Chrobry Głogów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (2:0)

Chrobry Głogów – Miedź Legnica (0:0)

Chrobry Głogów – Orzeł Ząbkowice Śląskie (3:0)

 

Tabela końcowa:

1 Chrobry Głogów

2 Karpaty Lwów

3 FC Wrocław Akademy

4 Halcyna Lwów

5 Juventus Piekary Śląskie

6 Miedź Legnica

7 Górnik Nowe Miastow Wałbrzych

8 Orzeł Ząbkowice Śląskie

9 Nysa Kłodzko

 

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim postawa zespołu. Chłopcy dają z siebie bardzo dużo. Są mocno zmotywowani i zmobilizowani do systematycznej pracy nad własnym rozwojem. Cieszy przede wszystkim podejście. Kiedy zawodnicy zabierają na trzydniowy turniej rolery (wałki do automasażu) i po meczach rolują się, kiedy piją wodę i jedzą wartościowe produkty zamiast słodyczy i Coca Coli, kiedy zamiast się sprzeczać – wspierają się, kiedy zamiast wariować – regenerują się, wtedy dostajesz informację zwrotną, że zaangażowanie wielu osób daje rezultat i że idziemy w dobrym kierunku – Sebastian Górski, trener.

Chciałbym tutaj podziękować za możliwość wyjazdu. Wielu osobom może się wydawać, że taki wyjazd to nic wielkiego, ale ktoś musiał za to zapłacić, zorganizować transport, logistykę. Dziękuję wszystkim tym, którzy solidnie pracują na to, aby chłopcy mieli takie warunki do rozwoju, jakie w tej chwili posiadają – dodaje S. Górski.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.