NIE TYLKO PIŁKĄ SZKOŁA ŻYJENasi uczniowie w szkole się nie nudzą – to pewne. Raz po raz organizowane są dla nich różnego typu zajęcia wychodzące poza normalny harmonogram zajęć. Tym razem uczniowie 2 klasy Gimnazjum wraz z trenerami udali się na trening sztuk walki pod okiem wybitnego sportowca – Macieja Domińczaka, wielokrotnego mistrza Polski, medalisty mistrzostw świata i Europy oraz trenera Legionu Głogów i młodzieżowych reprezentacji kraju.

– Pomimo, iż trening Muaytai był dla nich czymś zupełnie nowym to wytrzymali jego trudy i widać, że nie obijają się na własnych zajęciach. Zdyscyplinowani, kulturalni, pracowici. Brawo – mówił po treningu Maciej Domińczak.

– Zdajemy sobie sprawę, że trening ogólnorozwojowy to podstawa i fundament do rozwijania specjalności typowo piłkarskiej. Wykorzystujemy każdą sposobność do podejmowania podobnych inicjatyw. Staramy się korzystać z usług wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach dla dobra naszych podopiecznych. To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia tego typu inicjatywa. Dziękujemy trenerowi Maciejowi Dominiczakowi za gościnę – skomentował Sebastian Górski, trener.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.