NIE TYLKO NA BOISKUBycie piłkarzem, to nie tylko boisko i piłka. To przede wszystkim sposób na życie i własny rozwój. W naszej szkole dbamy nie tylko o rozwój umiejętności i zdolności piłkarskich ale bardzo duży nacisk kładziemy także na rozwój wiedzy i świadomości młodych ludzi.

W środę uczniowie klasy 2 Gimnazjum w teorii i praktyce poznawali układ mięśniowy człowieka – O tym czy osiągniesz sukces sportowy decyduje nie tylko twój trening piłkarski, ale przede wszystkim m.in. twój charakter, zaangażowanie i świadomość. Krócej rzecz ujmując – profesjonalizm.

Trening w klubie, trening indywidualny, dieta, regeneracja i odpoczynek, odnowa biologiczna, wiedza dotyczącą funkcjonowania ludzkiego organizmu i kilka innych – tłumaczy Sebastian Górski, trener. – Cieszę się, bo Szkoła Mistrzostwa Sportowego daje możliwość szerszego spojrzenia na cały proces szkoleniowy. Teraz wszystko zależy od nas – dodaje.

W środę 20.09.2017 w naszej szkole odbędą się warsztaty dietetyczne dla wszystkich klas. Zajęcia o tematyce „żywienie sportowców” przeprowadzi Dietetyk Agnieszka Mrozkowiak

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.