NADAL ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA FRANKA   Przypominamy, że nadal trwa w naszej szkole akcja   zbiórki nakrętek dla małego Franka Zabłotnego. To właśnie on uśmiecha się do Was radośnie ze zdjęcia na plakacie. Uśmiecha się, mimo iż boryka się z bardzo poważnymi i bolesnymi  chorobami – wrodzoną łamliwością kości i niewydolnością oddechową. Rodzina chłopca dostarczyła nam pięknie oklejony, kolorowy karton zbiorczy, który ustawiony zostanie na korytarzu w pobliżu biblioteki.

   Zapraszamy wszystkich do zbierania nakrętek (wiemy, wiemy, że kupujecie sporo napojów w plastikowych butelkach) oraz wrzucania ich do pudełka. Dzięki Waszemu zaangażowaniu będziemy mogli choć w niewielkim stopniu pomóc Frankowi. Większe ilości (np. uzbierane w domu) można zapakować w worki foliowe lub torby plastikowe i położyć obok kartonu – wtedy należy taki pakunek podpisać, gdyż będziemy wyróżniać najbardziej zaangażowanych wolontariuszy.

   Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Franku, jego  walce z codziennością oraz o innych możliwościach pomocy małemu bohaterowi zapraszamy na jego facebookowy profil: https://www.facebook.com/Franekzablotny/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.