Mecz Zagłębie Lubin – Chrobry GłogówZ trzema punktami i czystym kontem wrócili z Lubina juniorzy młodsi (uczniowie 1LO) występujący w I lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego. Podopieczni Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka w ten sposób skutecznie rozpoczęli ligowe zmagania. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył Antkowiak Gracjan.

Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 0:1 (0:1)

Bramka: Antkowiak (37’)

Chrobry U17 Głogów: Szafer, Iwanowicz, Skałecki, Bartecki, Popek, Podchul, Antosik, Romanowicz, Kiernicki, Antkowiak, Matysiak. (Dopierała, Pieczarka, Kozłowski, Budziszewski, Malczuk, Godlewski, Gniewosz).

– Jestem zadowolony z pierwszej części gry, w której pokazując dużą jakość wyraźnie dominowaliśmy. W ofensywie byliśmy odważni, kreatywni i świadomi własnego potencjału. Narzuciliśmy bardzo wysokie tempo gry i stworzyliśmy sobie kilka doskonałych okazji do zdobycia kolejnych bramek. W defensywie byliśmy dynamiczni, agresywni i bardzo dobrze zorganizowani. Ta część pokazała, że drzemie w nas duży potencjał. Niestety, tego samego nie mogę powiedzieć o drugiej części gry, w której po kilku indywidualnych błędach wdarło się zbyt dużo chaosu. Przeciwnik w tej części pokazał się z dobrej strony, a my musieliśmy reagować i odpowiednio odpowiedzieć na przebieg zdarzeń. Przeanalizujemy, wyciągniemy wnioski i odpowiemy jeszcze lepszą grą – skomentował Sebastian Górski, trener.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.