LDJM: Parasol Wrocław – Chrobry Głogów 0:3 (0:0)Juniorskie wieści zdominowała informacja o 1 miejscu juniorów starszych w LDJ, ale dobry wynik osiągnęli też juniorzy młodsi.
Dla zespołu Grzegorza Nowaka wyjazdowe 3:0 z Parasolem Wrocław było piątym meczem z rzędu bez porażki. Dzięki temu pomarańczowo-czarni do rundy wiosennej przystąpią jako czwarta ekipa ligi, za Miedzią Legnica, Śląskiem Wrocław i Zagłębiem Lubin.

Początek mieliśmy trudny, ale tylko początek. Później systematycznie szło to w dobrym kierunku – zauważył G. Nowak, mając pewnie na myśli trzy porażki na pięć pierwszych spotkań.

Forma jednak dopiero przychodziło, a 3:0 na wyjeździe to wieńczy. – Wygraliśmy zasłużenie. Mimo gry w bardzo trudnych warunkach boiskowych, strzeliliśmy trzy bramki rywalizując od drugiej połowy w dziesięciu – dodał o pojedynku z Parasolem.

LDJM: Parasol Wrocław – Chrobry Głogów 0:3 (0:0)
Bramki (Chrobry): Szymański, Wojtaszek, Filipiak.
Chrobry: Mazan – Pietrzczyk, Filipiak, Jóźwiak, Kusy, Nowak, Paszek, Marut, Szymański, Staszkowian, Pankowski. Grali także: Cackowski, Wojtaszek, Hirszfeld, Bielecki, Turański.
Czerwone kartki (Chrobry): Nowak 42.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.