Kuźnia Jawor – CERTUS Chrobry Głogów U14 1:3 (1:1)Bramki: Matysiak (15’ 45’), Marciniak (55’)

Chrobry: Cieśla Daniel, Łuszczyński Jarosław – Gorzelańczyk Jakub, Malczuk Natan, Dopierała Jakub, Serafin Michał, Pruski Wiktor, Mandziuk Brajan, Godlewski Jakub, Matysiak Bartosz, Marciniak Adrian, Buczek Kacper, Romanowicz Marcel, Janik Adam, Antkowiak Gracjan.

– Jesteśmy w trakcie intensywnego okresu. Dużo pracujemy nad integracją grupy, przestrzeganiem nakreślonych zasad współpracy w zespole, oraz przejściem na pełnowymiarowe boisko. Był to już łącznie nasz szósty mecz w ciągu miesiąca i widać, że powoli zaczynamy się rozumieć.

Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, ale wierzę, że przy obecnym zaangażowaniu doczekamy się zamierzonych efektów.

Jeżeli chodzi o sam mecz, to jestem zadowolony z postawy zespołu. Bardzo dobrze funkcjonowało otwarcie gry.
Dużo pracowaliśmy nad tym elementem i widać, że realizując założenia potrafimy skutecznie wyjść z pod wysokiego pressingu rywala.

Ponad to dobrze wyglądaliśmy pod kątem komunikacji i po raz pierwszy solidnie pod kątem poruszania się bez piłki. Cieszę się, bo zespół udowodnił sobie, że pomimo wyraźnej przewagi fizycznej starszego przecież rywala można nie tylko rywalizować, ale i długimi momentami posiadać przewagę – przyznał Sebastian Górski, trener zespołu U-14.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.