Kiermasz świątecznySerdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Pracowników SMS Chrobry Głogów do włączenia się w organizację Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się  w naszej szkole 16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej na korytarzu na pierwszym piętrze w ramach działań wolontariatu szkolnego. W sali 101 będzie działać mała kawiarenka, w której spokojnie uda się skonsumować smakołyki kupione na kiermaszu. Lekcje odbywają się według planu.

W tym roku zebraną w trakcie kiermaszu kwotę przekażemy Fundacji „Hospicjum Głogowskie”. Pieniądze wrzucać będziemy do specjalnej skarbony, którą dostarczy nam Fundacja.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie przedsięwzięcia poprzez przygotowanie na ten dzień ciasta lub innych przekąsek oraz fantów na loterię i kiermasz – mogą to być nowe zabawki, drobny sprzęt sportowy, gadżety, książki, ozdoby świąteczne itp.

Rzeczy na loterię i kiermasz należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 13 grudnia 2019 r., natomiast ciasta i przekąski w dniu kiermaszu (16.12.2019 r.) rano do kawiarenki.

Na zachętę dodamy, że nieoficjalnymi kanałami Gwiazdor przekazał nam, iż wśród fantów na loterii znajdą się certyfikaty pozwalające na skorzystanie z bonusowego nieprzygotowania z niektórych przedmiotów oraz koła ratunkowe umożliwiające skonsultowanie się jednorazowo przy odpowiedzi ustnej z publicznością (klasą ucznia).

Proponowane ceny:

  • herbata 1 zł
  • ciasto, przekąski 2 zł
  • tosty – 3 zł
  • los na loterii 5 zł
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.