JUNIORZY STARSI MISTRZEM JESIENI LDJS !!!Bardzo dobrą rundę w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Starszych mają za sobą uczniowie i zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego Certus Chrobry Głogów. Po pierwszej rundzie nasz zespół plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli ligowej.

W ostatniej kolejce po emocjonującym meczu nasz zespół zremisował na wyjeździe z Parasolem Wrocław 4:4. Gratulujemy!

Parasol Wrocław 4:4 (3:1) Chrobry Głogów

Bramki: Maciej Magdziak 2 min, Jakub Małucki – 55 min, Szymon Gil – 63, 70 min,

Skład: Paluch, Magdziak, Tupiec (od 46 min Żołądziewski), Prychod, Flis, Michałowicz, Małucki, Gancarski, Dobrakowski (od 46 min Ochab), Gil, Nawrot.

Było to trudne spotkanie na ciężkim terenie tak więc cieszymy się z wywalczonego punktu. Parasol postawił nam twarde warunku i w drugiej połowie musieliśmy mocno zabrać się do odrabiania strat.

To nam się udało, pod koniec meczu mieliśmy nawet dwie świetne okazje, po których powinny paść bramki, dające nam zwycięstwo, lecz zabrakło precyzyjnego, celnego wykończenia. Nie da się ukryć, że rundę mamy bardzo udaną, pierwszy raz w historii jesteśmy liderem Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych, myślę że to sukces całego naszego zespołu, dobra praca chłopaków, która owocuje.

Jest to również konsekwencja obranego systemu szkolenia Chrobrego Głogów i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Certus, który cały czas się rozwija i idzie w bardzo dobrym kierunku.

Teraz musimy solidnie przygotować się do rundy rewanżowej. Chciałbym pochwalić cały zespół za ten udany dla nas okres.

Trener Paweł Rząsa.

juniorzy-starsi-2016-2017-sezon

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.