JUNIORZY MŁODSI (3 GIMNAZJUM) ZAKOŃCZYLI RUNDĘ JESIENNĄUczniowie 3 klasy Gimnazjum naszej szkoły mają już za sobą rundę jesienną sezonu 2018/2019 w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych i Okręgowej Lidze Juniorów Młodszych. Grając rocznikiem młodszym w tej kategorii wiekowej zebrali sporo dobrych recenzji. Ligowe rozgrywki zakończyli kolejno na 4 i 2 miejscu w wyżej wymienionych ligach.

– Powtórzę się. Wyniki są ważne dla zawodników, a dla nas szkoleniowców najważniejszy jest rozwój, zarówno indywidualny jak i zespołowy. Owszem cieszymy się z rezultatu, który wielu z nas zaskoczył, ale był on tylko efektem ubocznym naszej postawy na boisku i poza nim. Jestem zadowolony z tej rundy, bo uważam, że rywalizacja w starszej kategorii wiekowej, w tak silnej lidze wzbogaciła nas o cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości – Sebastian Górski, trener.

– Wiemy, że nasze cele są ambitne, ale wiemy także, że stać nas na dużo. Wszystko czego w tej chwili potrzebujemy, to utrzymania wysokiej koncentracji, pewności siebie i ogromnego zaangażowania w to co robimy zarówno na boisku jak i poza nim. Bardzo często rozmawiamy ze sobą i czujemy, że rośniemy – to wspaniałe uczucie kiedy widzisz jak Twoi podopieczni dają z siebie bardzo dużo. Dziękuję im za to i proszę o więcej! – sumował S. Gorski.

Poczynania naszych uczniów z klasy 3 GIMNAZJUM można śledzić na stronach:

Liga Wojewódzka: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26707.html
Liga Okręgowa: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,26764.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.