Gdzie szukać wychowanków?Gdzie szukać wychowanków? W Głogowie.

Oto owoce współpracy Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów i Chrobry Głogów. Ciężka, staranna, dobrze przemyślana i zaplanowana praca przynosi efekty już od kilku lat. I choć nie wszystko widać na pierwszy rzut oka, to wielu ludzi codziennie wkłada serce, wysiłek i umiejętności abyśmy dziś mogli się cieszyć z tak pięknych obrazków.

Tak. Jesteśmy liderem w klasyfikacji Pro Junior System, która pokazuje kto szkoli, wychowuje i stawia na swoich wychowanków.

M.in. Gdańsk, Gdynia, Kraków, Warszawa, Rzeszów, Opole, Katowice – a w tym mocnym gronie Głogów, który po raz kolejny pokazuje jaką drogą warto podążać.

Fakty są takie, że od kilka lat cieszymy się grą naszych uczniów i absolwentów zarówno w lidze jak i w młodzieżowych reprezentacjach Polski. To zarówno powód do radości i dumy ale także bodziec do dalszej pracy, rozwoju i wiary w to co robimy.

Kilku już wyruszyło w świat, kilku rywalizuje w pomarańczowych barwach, a kolejni rosną i mocno pracują aby być następnymi.

Dziękujemy wszystkim pracownikom i przyjaciołom szkoły i klubu, którzy swoimi codziennymi działaniami budują tych młodych ludzi i stwarzają im środowisko do rozwoju i wchodzenia w dorosłe życie. Dziękujemy rodzicom i naszym uczniom za zaufanie. Razem czeka nas jeszcze wiele pięknych chwil.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.