FILMOWO – MUZYCZNY DZIEŃ KOBIETW naszej szkole roi się od mężczyzn, a mimo to obchodziliśmy Święto Kobiet z ogromnym zaangażowaniem. „Kobieta to mama, babcia, ukochana, przyszła żona” – mówili uczniowie. Właśnie dlatego, że kobiety grają ważną rolę w ich życiu, postanowili poświęcić mnóstwo czasu na przygotowanie przedstawienia z okazji ich święta. Przygotowali zaproszenia, laurki, piosenki, stroje i układy taneczne. Szymon wspaniale poprowadził nas przez kolejne części przedstawienia.

Uczniowie klasy 6 i 7 rzucili wyzwanie Paniom, przedstawiając trzy sceny z filmów i prosząc o odgadnięcie ich tytułów. Później występ klasy 1 LO przypomniał nam hity Beyonce, Backstreet Boys, Bruno Marsa i innych wykonawców. Ostatnia część to historia miłości Marcina i Kaśki, miłości jak z filmu, którego scenariusz napisało życie. Uwaga! Ścieżka dźwiękowa to głównie disco polo. 😉
Bardzo dziękuję niesamowitym uczniom klasy 6, 7 i 1 LO za trud włożony w przygotowanie przedstawienia. Udowadniacie że współpraca, poświęcenie i dystans do siebie nie są Wam obce i potraficie stworzyć coś naprawdę fajnego!

Podziękowania należą się również Pani Agnieszce oraz Pani Ani za pomoc w przygotowaniach.

Miłego oglądania!
E.S.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.