FC Wrocław Academy – Chrobry U15 Głogów 2:2 (0:0)Bramki: Antkowiak x2

Chrobry: Cieśla, Łuszczyński – Dopierała, Iwanowicz, Malczuk, Fryzowicz, Pruski, Gniewosz, Romanowicz, Antkowiak, Gorzelańczyk, Godlewski, Serafin, Podchul, Kiernicki, Skałecki, Szafer, Mandziuk.

Jestem zadowolony z postawy zespołu w meczu z solidnym rywalem. Graliśmy mądrze, odważnie i z wiarą we własne możliwości. W pierwszej części gry rywal grał w niskiej lub średniej obronie, a my budowaliśmy atak pozycyjny. Solidnie budowaliśmy atak, długo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale mieliśmy problem z finalizacją ataku. W drugiej części przeciwnik zagrał odważniej, dzięki czemu tworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych, z których dwie zamieniliśmy na bramki. Niestety zabrakło nam spokoju, koncentracji, odpowiedzialności i może trochę szczęścia w końcowych minutach. Kontaktową bramkę straciliśmy na 5 minut przed końcem, a bramkę wyrównującą w ostaniem akcji meczu z rzutu wolnego – Sebastian Górski, trener.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej, po której jesteśmy w miarę zadowoleni, ale pozostaje niedosyt. Ukończyliśmy rundę na 2 miejscu, na które patrząc na jakość naszej gry zdecydowanie zasłużyliśmy. Niestety, mecz z FC Wrocław Academy pokazał czego nam zabrakło – spokoju i odpowiedzialności w prostych sytuacjach, które na koniec okazały się kluczowymi. Cieszy jednak przede wszystkim styl gry jaki prezentujemy. Mieliśmy okazję zaprezentować całą gamę umiejętności, zdolności i założeń nad którymi systematycznie pracujemy. Gratuluje zespołowi postępu i mocno zachęcam do jeszcze intensywniejszej pracy nad własnym rozwojem. Przed nami jeszcze ciekawszy okres i wszyscy jesteśmy mocno zmotywowani, aby jak najlepiej go wykorzystać. – podsumował S. Górski.

 

Końcowa tabela I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy – https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,21495.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.