DNI OTWARTE27 marca młodzież klas gimnazjalnych i podstawowych mogła zapoznać się z naszą placówka. Czekało na nich sporo atrakcji. Prowadzący pokazowe zajęcia planowali pierwotnie zrobić serię sprawdzianów geograficzno-historycznych oraz warsztaty pisania rozprawki, jednak chłopcy okazali się tak sympatyczni, że ostatecznie skończyło się na ciekawym pokazie minerałów, grach dydaktycznych z użyciem​ tablic multimedialnych, kąciku, przy którym można było porozmawiać o piłkarzach tylko po angielsku, trimino, a na deser – grze w Fifę i feedbacku.

W tym czasie rodzice uczniów zostali zaproszeni na mały poczęstunek i zwiedzanie szkoły oraz internatu. Role gospodarzy pełniła tego dnia klasa 2 LO. Chłopaki wspaniałe zajęli się naszymi gośćmi, pokazali wszystkie zakamarki, wtargnęli do klas, aby pokazać, jak wyglądają lekcje, opowiedzieli o życiu szkoły z punktu​ widzenia ucznia. Spisali się!
Po wszystkim goście udali się na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy.

Dziękujemy rodzicom i uczniom za zainteresowanie życiem naszej szkoły. Cieszymy się , że mogliśmy podzielić się z Wami naszą pasja. Życzymy wszystkim powodzenia w testach sprawnościowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.