Chrobry U16 Głogów – Górnik U17 Wałbrzych 8:1Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zespół Chrobry U16 Głogów (uczniowie klasy 3 Gimnazjum) prowadzony przez trenerów Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka zapewnił sobie zwycięstwo w II Lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego! Jako zespół młodszy w rozgrywkach ma za sobą 10 spotkań, wszystkie wygrane. W środowym spotkaniu pokonał Górnika U17 Wałbrzych 8:1 i z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 46:6 przoduje w tabeli.

Chrobry U16 Głogów – Górnik U17 Wałbrzych 8:1 (4:0)

Bramki: Antkowiak 4x, Godlewski, Draczyński, Kiernicki, Matysiak.

Skład: Szafer, Wawer – Iwanowicz, Skałecki, Bartecki, Fryzowicz, Draczyński, Romanowicz, Pruski, Antkowiak, Marciniak, Kiernicki, Antosik, Matysiak, Godlewski, Podchul.

– Gratuluję całemu zespołowi, który zasłużył na duże wyrazy uznania. Największą wartość stanowi bardzo ofensywny styl gry i jej jakość. Jesteśmy zespołem, który w każdym spotkaniu dominował, kreował grę. Pod tym kątem zdecydowanie wyróżniliśmy się w rozgrywkach. Jesteśmy w okresie w którym zbieramy plony bardzo intensywnej i szczegółowo zaplanowanej pracy, ale jestem pewien, że najlepsze dopiero przed nami. Nie sztuką jest zobaczyć efekt pracy, ale pracę w samą w sobie – za nią bardzo dziękuję całemu zespołowi, sztabowi i ludziom, którzy pracują na to aby stworzyć im warunki i środowisko do tak intensywnego rozwoju. Doceniam.

 

Tabela i wyniki dostępne na: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,29615.html

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.