Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin 0:6 (0:2)Chrobry Głogów U-14 DLT

Skład: Śmietana, Siciński, Bielski, Brzezicki, Dembek, Tłuczek, Pawłowski, Kożyczak, Jastrzębski, Stremecki, Myszuk.

Rezerwowi: Lasoń, Zarówny, Pawlak, Łysek, Totoszko, Jurgo, Statkiewicz.

Na mecz z Zagłębiem nastawialiśmy się bardzo bojowo. Chcieliśmy zaskoczyć drużynę przyjezdną pewnością siebie i szybką grą, lecz niestety koncentracji starczyło nam tylko na 30 min.

Pierwsza połowa była wyrównana, jedna i druga drużyna miała parę sytuacji podbramkowych. Dobrze spisywali się nasi bramkarze, którzy bronili trudne strzały, w tym karny. Niestety znowu zabrakło nam zimnej krwi w polu karnym przeciwnika, brak pomysłu i wykończenia zemściły się na nas w końcówce pierwszej połowy, gdzie straciliśmy dwie bramki w przeciągu 3 min.

Druga połowa była pod dyktandem gości, bierna postawa naszych zawodników przyczyniła się do utraty kolejnych bramek. Brakowało zacięcia, chęci walki. Nasza linia pomocy była prawie niewidoczna, zbyt dużo było strat w środku pola, co mściło się ciągłym kontratakiem. Zabrakło spokoju i opanowania.

Zbyt dużo nerwowości wdało się w głowy naszych chłopców. Wiemy dobrze, że nie zagraliśmy dobrego meczu, choć wynik mógłby być całkiem inny , gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę naszych sytuacji. Musimy popracować nad utrzymaniem koncentracji przez cały mecz, a przede wszystkim o realizacji założeń przed meczowych, o których nasi zawodnicy kompletnie zapomnieli – Trener Mateusz Łupak

dav

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.