CHROBRY GŁOGÓW U-17 W BARAŻACH O CENTRALNĄ LIGĘ JUNIORÓW !Nasi uczniowie wywalczyli awans do baraży o Centralną Ligę Juniorów U-17 ! Podopieczni trenera Pawła Rząsy zajmują 1 miejsce w lidze, w ostatnim spotkaniu wysoko pokonali Parasol Wrocław zapewniając sobie grę w barażach.

– Jesteśmy szczęśliwi, bo tym zwycięstwem zagwarantowaliśmy sobie baraże o Centralną Ligę Juniorów U-17. Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku – komentował trener Chrobrego U-17 Paweł Rząsa. – Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i w sytuacjach do zdobycia bramki. Cieszymy się, że skuteczność była na dobrym poziomie, a gole bardzo efektowne. Teraz czekamy na rywala, będzie to silny zespół bo mistrz województwa śląskiego. Zrobimy wszystko, aby do tego finału przygotować się jak najlepiej i powalczyć o awans. Będzie na pewno bardzo ciekawie.

Chrobry Głogów – Parasol Wrocław 6:1 (5:0)
Bramki (Chrobry): Miłosz Jóźwiak 7, 21, 30, Jakub Budziński 34, Wojciech Boksiński 42, Bartosz Górski 65.
Chrobry: Cieśla, Chaberek, Jandziak (46 Hoffman), Boksiński, Jóźwiak 57 (Romanowicz), Mól, Budziński, Malczuk (46 Wojak), Budziszewski (46 Górski), Pisarski (46 Kłakułak), Skiba.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.