Chrobry Głogów – Polonia Wrocław 1:2 (0:1)Skład : Śmietana, Pawlak, Bielski, Brzezicki, Jastrzębski, Pawłowski, Stremecki, Totoszko, Łysek, Kożyczak, Jurgo.

Rezerwowi: Lasoń, Zarówny , Drogosz, Myszuk, Tłuczek, Stępień.

Strzelcy bramek: Kajetan Pawłowski 55`

W sobotę na osiedlu Piastów rozegraliśmy mecz z drużyna z Wrocławia, która jest usytuowany niżej od nas w tabeli. Byliśmy nastawieni na walkę o każdą piłkę i dobrą grę. Początek spotkania jak i przez resztę meczu utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce i stwarzaliśmy więcej sytuacji od przeciwnika. Niestety nasza skuteczność była bardzo słaba, nie podejmowaliśmy ryzyka w polu karnym i oddaliśmy około 4 strzałów celnych w światło bramki. Dla porównania drużyna przeciwna stworzyła 2 akcje strzeleckie i to sprawiło, że odjechała z Głogowa z 3 pkt. Dużym mankamentem, nad którym trzeba się skupić w najbliższym czasie to skuteczność w wykończeniu akcji, a także zwiększenie liczby strzałów.

Niestety mecz sobotni był powtórką paru spotkań, które rozegraliśmy w tej rundzie. Jesteśmy drużyną poukładaną, która dominuje przez całe spotkanie, stwarza sobie dogodne sytuacje strzeleckie, lecz nie potrafimy postawić tej kropki nad „i”. Faktem jest to , że gramy w lidze przeciwko starszym i mieszanym rocznikom, mimo to potrafimy narzucać swój styl gry. Jesteśmy jeszcze młodym zespołem, który ciężko pracuje, ale przede wszystkim chce pracować, aby w przyszłości osiągać sukcesy – Trener Mateusz Łupa

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.