Chrobry Głogów 2:0 Karkonosze Jelenia Góra

Po ciężkim meczu zespół Chrobrego (2007) wygrywa mecz w II kolejce z Jelenia Górą 2:0. Pierwsza połowa spotkania to wyrównana walka, mimo większego posiadania piłki, ciężko nam było skutecznie wyprowadzić piłkę ze swojej połowy i stworzyć sobie sytuacje bramkową. W 16 minucie jednak udało się wykonać skuteczny atak i precyzyjnym strzałem na listę strzelców wpisał się Marcel Ciosek! 3 minuty później po fenomenalnej indywidualnej akcji dołożył Fabian Wojtal! Pierwsza połowa zakończona wynikiem 2:0. Druga połowa to znaczna przewaga naszego zespołu, długie posiadanie piłki na połowie przeciwnika, duża ilość okazji bramkowych, natomiast dobrze spisywał się bramkarz przeciwników, który kilkukrotnie ratował swój zespół. W drugiej części przeciwnicy nie zagrozili naszej bramce. Wykonywali pojedyncze kontrataki które zazwyczaj były rozbijane w strefie środkowej boiska. Niestety mimo bardzo dobrej drugiej części nie udało się przypieczętował jej bramką. Wynik końcowy utrzyma się z pierwszej połowy- 2:0.

Bramki: ⚽️ Ciosek ⚽️ Wojtal

Skład: Korolewicz, Hanaczewski, Kreczetowski, Rosa, Tycki, Dajnowski. Kraus, Dziopa, Ciosek, Żmudziński, Wojtal, Baraniak.
Trener: Skarpiński

Drugi zespół grał w II kolejce z Miedzią Legnica. Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem – 0:0.

Skład: Sypniewicz, Kistowski, Zwoliński, Skucha, Kruszyński, Urbański, Furman, Nowak, Halota
Trener: Tadajewski