CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: WARTA POZNAŃ 1:2 CHROBRY GŁOGÓW !

Bramki: Seweryn Dybizbański 21 min, 47 min,

Skład: Skóra, Magdziak, Skiba, Dybizbański, Prychod (Jóźwiak 75 min), Flis, Siudak, Pietrzyk, Prychod, Stachurski, Diduszko,

Jesteśmy bardzo zadowoleni bo to zwycięstwo na trudnym terenie z naprawdę dobry zespołem, który urywał punkty najlepszym. Sam mecz stał na wysokim poziomie. Warta pierwsza wyszła na prowadzenie po bramce z rzutu rożnego, my odpowiedzieliśmy tym samym, również bramką z rzutu rożnego głową celnie uderzył Seweryn Dybizbański.

Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy jeszcze 100% sytuację, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Przemysław Siudak znalazł się w dogodnej sytuacji, uderzył głową, piłka niestety minimalnie minęła bramkę. Mocno zmobilizowani wyszliśmy na drugą połowę, wyszliśmy szybką akcją, Stachurski został ewidętnie faulowany w polu karnym przez bramkarza w sytuacji sam na sam, z karnego Dybizbański zdobył bramkę na 2:1. Cieszę się, że wytrzymaliśmy presje i dowieźliśmy wynik do końca, graliśmy odpowiedzialnie oraz ambitnie. Na pochwały zasłużył cały zespół. Teraz czekają nas derby z Miedzią Legnica, zapowiada się ciekawy mecz. – Paweł Rząsa.