BARDZO UDANY WYJAZD NA SPARINGI DO CZECH!!!7.12.2018 uczniowie 5 klasy SP,3 GIM i 1 LO udali się do Liberca na mecze sparingowe z miejscowym Slovanem. Rozegraliśmy 3 mecze sparingowe weryfikując swoje umiejętności na tle silnego przeciwnika. Na szczególne brawa zasługują nasi najmłodsi piłkarze z rocznika 2007. Którzy rozegrali świetne zawody, za co otrzymali duże brawa wchodząc do autobusu od swoich starszych kolegów.

               

Slovan U12 Liberec – Chrobry U12 Głogów 2:5 (2:2)

– Nasi chłopcy po dobrej grze i walce pokonują Slovan Liberec 5:2. Gratulacje dla przeciwników, którzy postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Byliśmy dobrze zorganizowani, chłopcy realizowali przedmeczowe założenia. Jestem bardzo zadowolony z gry i zaangażowania chłopców w meczu z tak prestiżowym rywalem. W ostatnim czasie robimy bardz duże postępy co bardzo cieszy. Wracamy zadowoleni ale i zmotywowani do dalszej pracy. – Trener Skarpiński

Kadra: Korolewicz, Sypniewicz, Hanaczewski, Dajnowski, Tycki, Kruszyński, Kraus, Dziopa, Skucha, Furman, Żmudzinski, Szostak, Czyczyk, Walecki, Kreczetowski, Baraniak

Slovan U16 Liberec – Chrobry U16 Głogów 1:7 (0:5)

– To był bardzo atrakcyjny wyjazd, w którym po raz kolejny mogliśmy się zmierzyć z zespołem za południowej granicy. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i od pierwszych minut mocno zdominowaliśmy rywala. Wynik oddał przebieg spotkania, a my pokazaliśmy w tym meczu wiele elementów z pośród tych, nad którymi pracujemy na co dzień. Mocno się rozwijamy i to widać, ale nie popadamy w samozachwyt. Przed nami analiza i bierzemy się do pracy – przyznał trener, Sebastian Górski.

Kadra: Cieśla, Wawer – Iwanowicz, Skałecki, Malczuk, Popek, Podchul, Romanowicz, Antosik, Gniewosz, Antkowiak, Marciniak, Pruski, Godlewski, Kiernicki, Pawłowski, Fryzowicz.

 

Slovan U17 Liberec – Chrobry U17 Głogów 5:1 (1:1)

– Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Wynik na pewno nie odzwierciedla tego co działo się w naszym meczu na boisku. Dobra pierwsza połowa, jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie po bramce Dawida Wojaka, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, mieliśmy poprzeczkę, szkoda nie strzelonego rzutu karnego Marcela Galasa, który dał by nam kolejną bramkę. W drugiej połowie dokonaliśmy sporo zmian, wdarły się błędy w obronie, tracąc pod koniec spotkania trzy bramki, stąd taki wynik. Dobry materiał do analizy, mamy nadzieje , że nasza współpraca ze Slovan Liberec będzie kontynuowana. – Trener Paweł Rząsa.  

 

Kadra: Orłowski, Jandziak, Budziński, Sawicki, Galas, Górski, Boksiński, Kruk, Przybylski, Wojak, Hoffman,

w drugiej połowie zagrali: Golinowski, Brzeziński, Mól, Kucharski, Chaberek, Maciejewski, Pisarski.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.