5 powodów dlaczego warto wybrać Szkołę Mistrzostwa Sportowego dla swoich dzieci?1. Doskonale dopasowany plan lekcji z planem treningowym – zajęcia odbywają się ciągiem, bez okienek, a treningi wpasowane są w plan lekcyjny. Najczęściej wszystkie zajęcia w szkole podstawowej kończą się około godz. 15:30. Resztę dnia każdy uczeń i ich rodzic ma dla siebie – rodzicu nie wozisz dziecka z miejsca na miejsce. O pełną opiekę, transport, zajęcia dbamy my. Od przyjścia ucznia do szkoły do jego odebrania.

2. Rozwój dziecka w środowisku, które lubi odbywa się dużo lepiej – nasi uczniowie chętnie chodzą do szkoły, bo tam czeka na nich ich największa pasja – piłka nożna! Przed wyjściem do szkoły rzadziej boli ich głowa czy brzuch. Znasz ten problem? A chcesz aby dziecko wychodziło z domu do szkoły z uśmiechem na ustach i z takim samym uśmiechem wracało ze szkoły? Chcesz aby miał przyjaciół z którymi dzieli swoje pasje? Zapisz je do Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

3. W tej szkole pozyska praktyczne zdolności przydatne do życia! – Odpowiedzialność, samodzielność, dyscyplina, pewność siebie, umiejętność współpracy i komunikacji, przebojowość, odwaga i dążenie do realizacji celu – znasz te cechy? Jesteś pewien, że posiadanie cech jest znacznie bardziej przydatne niż budowa pantofelka? Oczywiście, że tak! Wiesz gdzie je nabyć? W Szkole Mistrzostwa Sportowego.

4. Zdrowie! – Nie ma nic cenniejszego – to chyba najczęściej powtarzane w ostatnim czasie słowa. Żyjemy w takich czasach, a nie innych. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać jak ważne jest zdrowie i aktywność fizyczna. Badania i statystyki pokazują, że wśród młodzieży jest z tym ogromny problem, a on ciągle rośnie. To od Ciebie zależy czy Twoje dziecko będzie aktywne, wysportowane, korzystające z życia czy wybierze krzesło, komputer, chipsy i colę.

5. Szansa na spełnienie marzeń własnych dzieci? Później już będzie za późno – piłka nożna, to dyscyplina, w której rywalizacja wciąż rośnie, a poziom szkolenia profesjonalnego tak mocno się rozwinął i jest tak wysoki, że bez niego nasze dzieci nie mają szans spełnić swoich pasji i marzeń. Każdy tydzień, miesiąc, rok oddala ich od tego. A czy nie wspaniałe byłoby robić w życiu to co się kocha? 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.