WYRÓWNANY MECZ Z LIDEREM ! CLJ CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (1:0) CLJ ŚLĄSK WROCŁAW

Bramki: Seweryn Dybizbański 24 min.

Skład: Skóra (Paluch od 45 min), Magdziak (Tupiec 63 min) Skiba, Stachurski, Diduszko, Kulchawy, Dybizbański, Sędziak (Zapłacki 45 min), Siudak, Flis (Glinecki 59 min) , Pietrzczyk,

Dobre spotkanie w szybkim tempie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej połowy gry, gdzie dobrze wyglądała nasza organizacja w obronie oraz ataku. Za tą część muszę pochwalić cały zespół, ładna akcja, którą zakończył celnym strzałem Seweryn Dybiznański dała nam prowadzenie od 24 min.

W tej pierwszej połowie zagrał z nami Damian Sędziak, który był bardzo aktywny w swoich poczynaniach, w okolicach 35 min. był bliski zdobycia bramki, po jego silnym uderzeniu piłka minimalnie minęła bramkę. W drugiej połowie Śląsk mocniej podszedł do odrabiania strat. W okolicach 60 min po składnej akcji Śląska zrobiło się 1:1. Postawiliśmy w tym fragmencie na grę z kontrataku. W okolicach 82 min, zdobyliśmy nawet bramkę lecz sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Bramkę na 2:1 straciliśmy bardzo pechowo, w doliczonym czasie gry z rzutu rożnego, po czym sędzia od razu zagwizdał koniec spotkania. Nie ukrywam z tego powodu sporego zdenerwowania, bo zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Wynik mimo wszystko nie przysłania ogromnych pozytywów, które działy się na boisku. Oczywiście były również mankamenty, które przeanalizujemy i na pewno poprawimy. Ważne, że cały czas robimy krok do przodu. Chłopcy zasłużyli na pochwały, w pozytywny sposób postawiliśmy się bardzo silnej drużynie.