Turniej w Głuchołazach

Rocznik 2002 prowadzony przez trenera Skarpińskiego, rozegrał turniej w Głuchołazach gdzie były drużyny z całej Polski oraz z Ukrainy.

Po losowaniu nasz zespół trafił do grupy z:
FC Lwów
Olimpia Warszawa
Huragan Wołomin
Spartak Deszczno
Fortuna Głogówek

W pierwszym meczu trafiliśmy na FC Lwów, zespół bardzo silny fizycznie. Mecz zakończył sie wynikiem 1:1 natomiast to nasz zespół prowadził grę w tym meczu, stwarzaliśmy więcej sytuacji lecz zabrakło wykończenia.

W kolejnym meczu rywalem pomarańczowo-czarnych był zespół Spartak Deszczno, z którym wygraliśmy pewnie 3:0, od początku kontrolując mecz.
Kolejnym rywalem był Huragan Wołomin grający w 2 lidze mazowieckiej, natomiast nie byli w stanie powstrzymać naszych chłopaków! Mecz zakończył sie wynikiem 4:0
Następny dzień to popis strzelecki naszych zawodników. Pierwszy mecz przeciwko Fortunie Głogówek zakończył się 11:0 i to był najniższy wymiar kary. Następnym rywalem byli chłopcy z Warszawy lecz oni również ulegli naszym aż 8:0.

W grupie zajęliśmy 2 miejsce z bilansem bramkowym 27:1. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Lwowa, którzy strzelili 2 bramki więcej od nas.

Po wyjściu z grupy graliśmy o 3 miejsce z Cracovią Kraków.

Masz bardzo wyrównany z lekka przewagą Chrobrego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, natomiast mieliśmy widoczna przewagę. Zespół z Krakowa bronił się na swojej połowie sporadycznie wyprowadzając kontrataki które zazwyczaj kończyły się na 40 metrze od naszej bramki. Druga połowa była bardzie wyrównana lecz w samej końcówce spotkania udało się nam zdobyć zwycięskiego gola! Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Chrobrego!

Statuetkę najlepszego strzelca zdobył Maciej Maćkowiak z dorobkiem 8 bramek. Warto dodać, że Maciej gra zazwyczaj na pozycji środkowego obrońcy. Na turnieju w dwóch meczach zajął pozycje atakującego.