Śląsk Wrocław 2-0 Chrobry Głogów

W środę 20.09.2017 zespół rocznika 2001 doznał pierwszej porażki w DLJM. Lepszą drużyną okazał się Śląsk Wrocław, który podejmował nasz zespół na stadionie przy ul. Oporowskiej.

pierwszy skład:
Damian Wajda – Jakub Pawlik, Oskar Juwa, Michał Czykieta, Jakub Śliwiński – Jakub Baranowski, Adam Moczurad, Dominik Piła – Szymon Kwiecień, Kacper Zapłacki (c), Jakub Turański.
Grali także:
Janusz Kłonowski, Kamil Walner, Piotr Kmera, Kacper Konsewicz

Pierwsza połowa była wyrównana. Zarówno my jak i Śląsk stworzyliśmy kilka dogodnych okazji, jednak pozostał bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie daliśmy się zdominować na pierwsze 15 minut co wykorzystał Śląsk strzelając nam bramkę z rzutu karnego. Po utracie bramki gra się wyrównała i stworzyliśmy dwie dogodne sytuacje bramkowe, których niestety nie wykorzystaliśmy. W piłce tak jest, że jeżeli się nie strzela to się traci i po kontrze przegrywaliśmy już 2:0. Myślę, że porażka pozwoli nam na wyciągnięcie odpowiednich wniosków i zmotywuje do jeszcze cięższej pracy- komentuje Andrzej Kwaśnik