KS Oława 2:5 SMS CERTUS Chrobry Głogów

Grali: Mazan, Pietrzczyk, Filipiak, Jóźwiak, Bielecki, Paszek, Glinecki, Orszulak, Szymański, Krawczyk, Wojtaszek

po przerwie: Szeibe, Turański, Kusy, Pankowski, Staszkowian

bramki: Flipiak x3, Szymański, Szeibe

Mecz miał bardzo specificzny przebieg bo od początku dominowaliśmy na boisku stwarzalismy sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, zabrakło znowu wykończenia.

Do przerwy wygrywaliśmy 2:0 i nic nie zapowiadało sie, że wynik może być niekorzystny dla nas.

Od 60 min nasza gra a właściwie zaangażowanie stanęło w miejscu, za co zostaliśmy skarceni i w 5 minut straciliśmy 2 gole, goście dostali przysłowiowego „wiatru w żagle” i mecz przyjął nie korzystny układ.

Był to poważny znak, który dał przysłowiowego kopa do działania także na mój zespół. Odbudowaliśmy się i w przeciągu kolejnych 10 min strzeliliśmy 2 bramki.

Dziękuję chłopaką za walke i zaangażowanie do samego końca. Na wyróżnienie zasługuje postawa całej drużyny, która w zachowała sie bardzo konsekwentnie i potrafiła doprowadzić mecz do samego końca nie tracac wiary w zwycięstwo.