FALUBAZ ZIELONA GÓRA CLJ 0:0 CHROBRY GŁOGÓW CLJ

Skład: Skóra, Magdziak, Żołądziewski, Kulchawy, Stachurski, Siudak, Jóźwiak, Tupiec, Diuszko, Flis, Prychod,

Po przerwie zagrali: (Paluch, Skiba, Zapłacki, Glinecki, Kierkiewicz ),

To było dobre spotkanie. Falubaz to solidny zespół, który mocno pilnował swoich tyłów. My również w tym spotkaniu byliśmy dobrze zorganizowani w grze defensywnej, starając się płynnie przechodząc do gry w ataku, co nam się udawało.

Bliscy byliśmy zdobycia bramki w 27 minucie, ale po bardzo ładnym uderzeniu Flisa piłka trafiła w słupek. W drugiej połowie mecz zrobił się bardziej otwarty. Dobrą sytuację po dośrodkowaniu ze skrzydła miał Magdziak, lecz piłka minimalnie minęła bramkę. Dobry mecz w tym dniu zagrał również Przemek Siudak, jego działania były bardzo pożyteczne dla zespołu. Dobrze wypadł też Damian Stachurski oraz Maciek Diduszko.

W kolejnym sparingu zagramy aktualnie jedną z najlepszych drużyn w Polsce Śląskiem Wrocław, który jest jednym z faworytów do zdobycia Mistrzostwa Polski Juniorów w tym sezonie. Mecz odbędzie się w Głogowie w najbliższą sobotę o godz. 13:00.