CLJ – SMS CHROBRY GŁOGÓW 1:1 LECHIA GDAŃSK

Po remisie z Lechem Poznań, tym razem juniorzy SMS Chrobrego zagrali kolejne dobre spotkanie, zgarniając punkt w starciu z Lechią Gdańsk. Mecz 13 kolejki Centralnej Ligi Juniorów zakończył się remisem 1:1.

Podopieczni trenera Pawła Rząsy prowadził po dobrej w swoim wykonaniu pierwszej połowie 1:0, a bramkę z rzutu karnego, którego sam wywalczył, zdobył w 27 minucie Damian Stachurski. W tej części głogowianie mieli jeszcze poprzeczkę, ale na przerwę schodzili z tym jednobramkowym prowadzeniem. Ono nie wystarczyło, bo tuż po zmianie stron Lechia wyrównała. W 54 minucie strzelił Kamil Sikora i remisem zakończyło się całe spotkanie, choć obie strony miały jeszcze swoje szanse.

CHROBRY GŁOGÓW – LECHIA GDAŃSK 1:1 (1:0)

1:0 Stachurski 27 (k)

1:1 Sikora 54

CHROBRY: Skóra – Pietrzczyk, Diduszko, Kulchawy, Dybizbański (89 Wojtaszek), Kotyla, Siudak (85 Prychod), Magdziak, Stachurski (90 Tupiec), Skiba, Flis (85 Szymański).

LECHIA: Leszczyński – Zaręba, Sikora, Lisiecki, Petk (71 Kaczyński), Machol (80 Trochowski), Chrzanowski (23 Wasilewski), Kałahur, Frygier (56 Gabryel), Żukowski, Kobryń.